25.9.2017.

Od sada je dostupna nova članska iskaznica Bijelo-plavog kluba - NK OSIJEK CASHBACK CARD kartica!

Od sada je službeno dostupna nova članska iskaznica Bijelo-plavog kluba - NK Osijek Cashback Card kartica i svi članovi NK Osijek Cashback Programa mogu ostvarivati kupovne pogodnosti!

Još nisi član? Registriraj se sada besplatno!

Već imaš NK Osijek Cashback Card karticu? Jednostavno unesi barkod svoje kartice prilikom registracije!

Ako si se već prijavio/la za NK Osijek Cashback Program, možeš odmah početi kupovati! Jednostavno pri svakoj svojoj kupovini kod trgovca partnera u tvojoj blizini pokaži svoju NK Osijek Cashback Card karticu ili kupuj kod brojnih online trgovaca partnera i profitiraj.

Pri svakoj svojoj kupovini ostvari do 5% Cashbacka i Shopping Points za izvrsne Deals ponude.

Istovremeno do 1% od iznosa svake tvoje kupovine ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama NK Osijeka.

Trgovci partneri: u tvojoj blizini ili online

Tebe kao fana NK Osijeka očekuju raznolike kupovne mogućnosti u okviru NK Osijek Cashback Programa. Nebitno tražiš li fan artikle, odjeću ili putovanja, sigurno ćeš nešto pronaći kod naših trgovaca partnera. Odaberi odmah svoju najdražu trgovinu u svojoj blizini ili online!

Pronađi sada trgovce partnere!