UČLANI SE

Postani sada besplatno član Bijelo-plavog kluba i ostvaruj kroz NK Osijek Cashback Program kupovne pogodnosti diljem svijeta i podrži mlađe razvojne selekcije NK Osijek!

Tvoje pogodnosti u NK Osijek Cashback Programu:
  • Do 15% Cashbacka pri svakoj tvojoj kupovini kod trgovaca partnera diljem svijet
  • Sakupljanje Shopping Points i iskorištavanje istih za atraktivne Deals ponude
  • Ekskluzivne akcije i ponude
  • Do 1% od iznosa svake tvoje kupovine ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama tvojeg omiljenog kluba
Moji podaci
Moja adresa
Svoju(e) suglasnost(i) za navedene obrade podataka mogu (i pojedinačno) u bilo kojem trenutku opozvati za ubuduće u pisanom obliku slanjem opoziva poštom na adresu myWorld d.o.o., Josipa Marohnića 1, 10000 Zagreb ili e-mailom na e-mail adresu service.hr@cashbackworld.com. Do opoziva izvršena obrada podataka na temelju ove suglasnosti ostaje pravovaljana.