NK Osijek Cashback Program ima najbolje akcije za tebe!

Povrat novca pri svakoj kupovini kao i podrška mlađim razvojnim selekcijama NK Osijeka je samo jedna strana NK Osijek Cashback Programa operated by Cashback World. Naša kupovna zajednica nudi svojim članovima i ekskluzivne akcije i Shopping Point Deals ponude trgovaca partnera. Na taj način sebi možeš osigurati brojne pogodnosti i popuste.

Akcije naših trgovaca partnera

Trgovci partneri NK Osijek Cashback Programa za naše članove redovito imaju u ponudi ekskluzivne akcije. Time pored Cashbacka i Shopping Points dodatno štediš pri kupovini. Kao član NK Osijek Cashback Programa ti naravno profitiraš i od drugih brojnih neekskluzivnih akcija trgovaca partnera. Tako imaš brojne mogućnosti da svoju kupovinu učiniš još povoljnijom! Tako je jednostavno štedjeti uz Cashback i Shopping Points!

Shopping Point Deals

Trgovci partneri NK Osijek Cashback Programa nude ti brojne mogućnosti da tvoji Shopping Points dobiju na dodatnoj vrijednosti. Iskoristi svoje sakupljene Shopping Points za ekskluzivne Shopping Point Deals ponude i uštedi.