NK Osijek Webshop

• 7% + 1 na 750 HRK kupovine
  • Prihvaćeno Online kupovina

POSEBNE NAPOMENE

Omogućeno je obročno plaćanje kreditnim karticama American Express i Visa (PBZ) do 12 rata bez kamata,Diners do 6 rata, te karticama Visa i Mastercard (Zagrebačke banke) do 12 rata bez kamata (minimalni iznos za plaćanja karticama Zagrebačke banke na rate je 500,00 kn).

Dostava se vrši putem Overseas Expressa i GLS dostavnih službi, te se ne naplaćuje za narudžbe koje prelaze 500,00 kn. A dostava je također moguća i na kioske Tiska. Kod ovog trgovca partnera uzima se bruto iznos tvoje kupovine kao osnova za obračun tvojih kupovnih pogodnosti.

Pronađi svoj omiljeni NK Osijek odjevni predmet, rekvizit, suvenir, poklon ili uspomenu! Kupuj online!

Asortiman proizvoda pod okriljem brendova Nogometnog kluba Osijek razvijat će se u okviru BIJELO-PLAVOG SVIJETA.

Osim dresa, majici i šalova, od sada online možete naručiti i raznolike artikle. U ponudi je privjesak za ključeve, bočica za vodu NK Osijek, narukvica u bijeloj i plavoj boji pa čak i posteljina u bojama kluba.

Moguća je personalizacija dresova!