XYZ Outlet

• 10% + 2 na 750 HRK kupovine

Kako bi iskoristio kupljeni eVoucher potrebno ga je prikazati na blagajni prije izdavanja računa. eVoucher se može iskoristiti skeniranjem s ekrana na samom prodajnom mjestu.

XYZ trgovine su dio grupacije Sportina. eVoucher je način plaćanja računa na prodajnim mjestima Sportina Group. Cashback pogodnosti ostvaruju se kupovinom eVouchera. Član Cashback Worlda mora kupiti eVoucher za partnera Sportina Group, preko mobilne aplikacije, i prikazati ga na blagajni prije izdavanja računa. Djelatnik na blagajni skenira ili po potrebi ručno unosi kôd eVouchera s ekrana mobitela Člana. eVoucher kupljen za Sportina Group koristi se isključivo jednokratno i iznos računa koji izda Sportina Group mora biti isti ili veći od iznosa kupljenog eVouchera. Može se koristiti više kupljenih eVouchera za plaćanje jedne kupovine.