KHL Medveščak

• 5% + 2 na 750 HRK Iznos kupovine
  • Prihvaćeno Cashback Card

Uvjeti

Kako biste ostvarili Cashback pogodnost na prodaju ulaznica, potrebno je kupiti ulaznica na glavnoj blagajni u Domu Sportova.

Klub hokeja na ledu Medveščak osnovan je 1961. u Zagrebu, te je do danas osvojio 17 Prvenstava Hrvatske, 3 Prvenstva Jugoslavije i 4 Jugoslavenska kupa. U klubu hokeja na ledu Medveščak igrali su brojni domaći i strani igrači. Među njima se nedvojbeno mogu navesti legende hrvatskog hokeja poput Ive Rateja, Borisa Renauda i Miroslava Gojanovića koji su bili i stalni članovi reprezentacije SFR Jugoslavije na brojnim svjetskim prvenstvima i olimpijskim igrama, a neki su svoju sreću kasnije okušali u klubovima NHL lige (Chicago Blackhawks) te igrali za više uspješnih europskih klubova. Među stranim igračima koji su branili boje Medveščaka bili su: Viktor Krutov, Sergej Borisov, Slava Anisin, Vladimir Šćurjenko, Sergej Paramonov, Mihail Anfjorov te Steve Gatzos, Dave Stoyanovich i Philippe DeRouville u novije vrijeme.