Shopping u NK Osijek Cashback Programu

Kupuj kod više od 120.000 partnera kluba diljem svijeta, profitiraj od atraktivnih pogodnosti i istovremeno podrži mlađe razvojne selekcije NK Osijek sa svojom članskom iskaznicom koja od sada ima i Cashback funkciju!

Što ti donosi nova članska iskaznica s Cashback funkcijom?

Cashback

• Do 15% Cashbacka od svake tvoje kupovine
  • Automatski se doznačuje na tvoj osobni profil
  • Sakupljeni iznos se isplaćuje na tvoj bankovni račun kada sakupiš minimalno 75 HRK

Shopping Points

• Pri svakoj svojoj kupovini sakupljaš Shopping Points
  • Njih možeš zamijeniti za SUPERDEALS ponude
  • Zamijeni Shopping Points za besplatne ulaznice i fan artikle
Istovremeno do 1% od iznosa svake tvoje kupovine ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama NK Osijek

Kako se učlaniti?

Učlani se online na cashback.nk-osijek.hr i dobit ćeš 3 Shopping Points na poklon.

Učlani se putem registracijskog obrasca na bijelo-plavim štandovima u sklopu organiziranih događaja kluba NK Osijek i preuzmi svoju NK Osijek člansku iskaznicu.

Instaliraj na svoj mobitel aplikaciju Cashback App i skeniraj barkôd svoje NK Osijek članske iskaznice tijekom procesa učlanjenja.

Ostvari Cashback

KUPUJ U TRGOVINI:

1. Kupuj kod Cashback partnera kluba
  2. Pokaži svoju NK Osijek člansku iskaznicu ili barkôd kartice na aplikaciji Cashback App pri plaćanju na blagajni

KUPUJ ONLINE:

1. Pronađi i odaberi željenu online trgovinu
  2. Klikni na „Sada kupovati online!“ i kupuj u online trgovini

Tvoja NK Osijek članska iskaznica

Tvoja digitalna NK Osijek članska iskaznica dostupna ti je u bilo kojem trenutku na cashback.nk-osijek.hr ili putem aplikacije Cashback App u tvojem profilu.

Svoju NK Osijek člansku iskaznicu možeš preuzeti na bijelo-plavim štandovima u sklopu organiziranih događaja kluba NK Osijek ili u prostorijama kluba na adresi W. Wilsona 2, 31000 Osijek.

Ako već imaš NK Osijek člansku iskaznicu, unesi njezin barkôd prilikom učlanjenja ili ga dodaj svojem postojećem profilu pod stavkom „Moje kartice“.

Preuzmi Cashback App i učlani se

S našom besplatnom aplikacijom Cashback App možeš ...

• brzo i jednostavno pristupiti svojem profilu i digitalnoj članskoj iskaznici
  • kupovati online 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu