Podrži NK Osijek i ostvari kupovne pogodnosti!

Ostvari neusporedive kupovne pogodnosti i istovremeno podrži NK Osijek - s NK Osijek Cashback Programom operated by Cashback World oboje je besplatno!

NK Osijek

Službena web stranica

Više informacija o NK Osijek na službenoj web stranici nk-osijek.hr

NK Osijek shop

Najnovije I najbolje fan artikle NK Osijeka možeš pronaći u službenom fan shopu.

MOMČAD

Kupi ulaznice za utakmice NK Osijeka ili sebi odmah osiguraj sezonsku ulaznicu!

NK Osijek TV

Pogledaj najnovije videozapise NK Osijeka na službenom videokanalu.

NK Osijek Cashback Program

CASHBACK I SHOPPING POINTS PRI SVAKOJ SVOJOJ KUPOVINI

NK Osijek Cashback Program je tvoja ulaznica u svijet kupovine pun kupovnih pogodnosti u kojem svakom svojom kupovinom podržavaš svoj klub - i to besplatno! Nebitno koristiš li svoju karticu u trgovini ili kupuješ online kod trgovaca partnera.

Kao član NK Osijek Cashback Programa pri svakoj svojoj kupovini ostvaruješ Cashback kao i Shopping Points za Deals ponude i uz to podržavaš svoj klub bez dodatnih troškova jer do 1% od iznosa svake tvoje kupovine ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama NK Osijek. Izbor trgovaca partnera jer velik, nebitno tražiš li svakodnevne namirnice, putovanja, sportsku opremu, usluge itd. - među našim trgovcima pronaći ćeš upravo ono što tražiš.

Registriraj se sada u NK Osijek Cashback Program, ostvaruj brojne pogodnosti i daj svoj doprinos razvoju kluba NK Osijek. Za tebe nema dodatnih troškova, stoga uživaj u shoppingu!

;